Jak przyznać kredyt, gdy należy się kredyt

Jak często wyrażasz uznanie za dobrze wykonaną pracę?

Jeśli chcesz utrzymać morale na wysokim poziomie, musisz upewnić się, że w razie potrzeby udzielasz pochwał, co pomoże pracownikom poczuć, że są doceniani. Oczywiście, istnieje cienka granica między udzielaniem wystarczającej ilości pochwał a ich nadmiarem - jeśli zasypiesz kogoś zbyt wieloma pozytywnymi pochwałami, po pewnym czasie przestanie je doceniać!

Mając to na uwadze, warto znać właściwy sposób wyrażania uznania, gdy jest ono należne, aby wydobyć z pracowników to, co najlepsze.

Zobacz ten film i poznaj kilka przydatnych wskazówek.

Niezależnie od tego, czy pochwały wygłaszane są przy nowoczesnych stołach zarządu, czy indywidualnie, ważne jest, aby regularnie mówić pracownikom "dziękuję". Te proste słowa mają o wiele większe znaczenie, niż mogłoby się wydawać, i mogą być niezwykle motywujące. Czy nie czujesz się dobrze, gdy ktoś dziękuje Ci za coś, co dla niego zrobiłeś? Oczywiście! Upewnij się więc, że robisz to samo dla swoich pracowników.

Czy przychodzi Ci do głowy coś jeszcze, co należy koniecznie zrobić, jeśli chodzi o udzielanie pochwał i wyrazów uznania?

Autor

Oktawia Zajkowska

Redakcja postowanie.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@postowanie.pl

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z odpowiednim wyposażeniem biura.

Jak wybrać dobrą niszczarkę?
Jakie są rodzaje niszczarek?
Czy inwestycja w drukarkę jest odczuwalna?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.